EuroParcs schenkt 10 gratis vakanties
16 augustus 2018EuroParcs is deze zomer met een spontane actie gekomen: het geeft in alle twaalf gemeenten waar het een resort heeft tien gratis vakanties weg aan gezinnen die deze zomer om financiële redenen niet weg kunnen. Woensdagochtend heeft directeur Wim Vos de voucher voor de vakanties van tien Alkmaarse gezinnen symbolisch overhandigd aan wethouder Paul Verbruggen.
De directie van EuroParcs werd getriggerd door een artikel in De Telegraaf waarin stond dat minder Nederlanders dit jaar op vakantie konden. Dit gaat hen aan het hart. De directie weet hoe belangrijk een vakantie is om het hoofd leeg te maken, maar daarnaast ook wat voor invloed het heeft op de kinderen. Directeur Wim Vos: “Iedereen kent de mooie vakantiekiekjes van lachende kinderen, maar minder bekend zijn de gevolgen als ze niet weg kunnen. Dat ze na de grote vakantie op school komen en zwijgen als gevraagd wordt waar ze naar toe zijn geweest of uit armoede maar een leugen verzinnen om er vanaf te zijn.”
Haltewerk heeft uit haar bestand 10 Alkmaarse gezinnen geloot die de voucher inmiddels ontvangen hebben. Het aanbod geldt voor maximaal zes personen voor een week, of wanneer de gezinnen dat zelf willen, voor slechts een midweek of weekend. Wethouder Paul Verbruggen: “Mooi voorbeeld van maatschappelijk verantwoord ondernemen. Daar werken we graag aan mee en we hopen dat de gezinnen genieten van hun vakantie".
Bron: persbericht gemeente Alkmaar

Wethouder Paul Verbruggen: “Mooi voorbeeld van maatschappelijk verantwoord ondernemen. Daar werken we graag aan mee."