Maak kennis met onze nieuwe resorts
08 februari 2018In 2018 ontwikkeld EuroParcs maar liefst drie nieuwe resorts. In het hart van de Veluwe wordt EuroParcs Resort De Wije Werelt ontwikkeld. Aan het Veluwemeer nabij Biddinghuizen verrijst EuroParcs Resort Zuiderzee en in de Antwerpse Kempen wordt gebouwd aan EuroParcs Resort De Kempen.
Stuk voor stuk resorts die gelegen zijn op absolute A-locaties. Tevens beschikt elk resort over tal van faciliteiten waarbij u moet denken aan hoogwaardige horeca, (binnen) zwembaden en diverse grote en kleinere speelvoorzieningen voor jong en ouder.
Resort De Wije Werelt
Inmiddels is de website van Resort De Wije Werelt in Otterlo gelanceerd. Hier kunt u meer informatie vinden over dit, in de schitterende natuur van de Veluwe, gelegen resort. Wij hebben een select aanbod aan recreatiewoningen welke te koop is op Resort De Wije Werelt voor u online gezet. Deze zijn hier te bekijken.
Start verkoop
De start verkoop op de drie nieuwe resorts volgt later dit voorjaar en in de zomer, maar wij willen u alvast de mogelijkheid bieden om uw droomplek op één van de resorts te bemachtigen. U kunt u hier inschrijven voor een afspraak op één van de nieuwe locaties.

Wij willen u alvast de mogelijkheid bieden om uw droomplek op één van de resorts te bemachtigen