Let op! U belegt buiten AFM toezicht. Geen vergunningplicht voor deze activiteit.
  •  
  • Home
  • -
  • Blog
  • -
  • Record aan publieke belangstelling voor EuroParcs Resort Ameland

Record aan publieke belangstelling voor EuroParcs Resort Ameland

04 juli 2017

De eerste verkoopdagen op EuroParcs Resort Ameland afgelopen weekend hebben een verkooprecord opgeleverd: 70% van de beschikbare recreatiewoningen werden verkocht. Investeerders bleken massaal te vallen voor de schoonheid van het ‘Walhalla Waddeneilanden’ oftewel de fraaie stranden, de unieke Waddenzee en het bijzondere landschap. Voor EuroParcs zijn de verkoopcijfers in het eerste weekend een record. Vanwege het verkoopsucces zijn er niet alleen deze week maar ook de week erop nog verkoopdagen op Resort Ameland (tot en met zondag 16 juli). EuroParcs regelt voor kandidaat-investeerders bovendien de bootreis naar het eiland en het vervoer naar het resort.

Heeft u interesse in de aankoop van een recreatiewoning op Resort Ameland? Klik dan hier.

Vanwege het verkoopsucces zijn er niet alleen deze week maar ook de week erop nog verkoopdagen op Resort Ameland (tot en met zondag 16 juli).

Misschien ook interessant

EuroParcs geeft visitekaartje af op Second Home Beurs

EuroParcs geeft visitekaartje af op Second Home Beurs

21 maart 2023
EuroParcs heeft afgelopen vrijdag, zaterdag en zondag op de voorjaarseditie van de Second Home Beurs wederom zijn visitekaartje afgegeven.
Lees verder