Modus 4 - 410

Het trendy exterieur van de Modus 4 doet u verrassen en geeft een unieke indruk van de nieuwste generatie van recreatiewoningen. De ronde vormen zijn aantrekkelijk in het ontwerp verwerkt en geven echt het ‘wauw’ gevoel. De woonkamer heeft een grote glaspartij waarmee u prachtig uitzicht hebt. Aangrenzend is de masterbedroom waar het heerlijk vertoeven is.

De keuken van de Modus is voorzien van alle (inbouw) apparatuur welke u mag verwachten van zo’n trendy woning. Verrassend is ook de kleinere slaapkamer welke plaats biedt aan nog eens 2 personen. Een ideale kamer voor bijvoorbeeld uw (klein)kinderen! Daarnaast beschikt de woning over een fraaie badkamer met toilet. Op het royale terras bij deze prachtige vakantiebungalow is het volop genieten. De tuin rondom is heerlijk groen en speels aangelegd. Uiteraard beschikt de bungalow over een eigen parkeerplaats.

Duurzaam
Bij het ontwerp en ontwikkeling van deze woning heeft het thema ‘duurzaamheid’ een belangrijke rol gespeeld. De woning is gemaakt van duurzame materialen en beschikt over elektrische verwarming. Uiteraard is de woning voorzien van energiebesparende isolatie.

De Achterhoek Modus 6 - 5

Kenmerken

Kavelnummer410
Aantal personen4 personen
Aantal slaapkamers3
Aantal badkamers1

Share

Sales-Person

Heeft u nog vragen?

We helpen u graag. Onze medewerkers staan klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Natuur
Familie

EuroParcs De Achterhoek

  • Gelegen aan de befaamde Kastelenroute

  • Fraai fiets- en wandelgebied door afwisseling bos en grasvelden

  • Door heuvelachtig terrein ideaal voor mountainbikers

De Achterhoek Modus 6 - 1